УВАГА !  ВИБОРИ!

УВАГА ! ВИБОРИ!

В Любарській селищній раді відповідно до рішення №251  VII сесії VIII  скликання  від 06 липня 2018р. призначено перші місцеві вибори старости  в Привітівському  старостинському  окрузі на 23 вересня 2018р.

«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!»

Відділ економічного розвитку та інвестицій Любарської селищної ради спільно з Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації інформує:

У Любарі розпочато урочистості з нагоди святкування 22 річниці Конституції України

27.06.2018р. о 10 год керівництво району та  селища спільно з працівниками держадміністрації, районної ради, селищної ради та усіма бажаючими здійснили покладання квітів до пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення.

Селяни спільно з представниками молочного бізнесу та владою обговорювали питання  цін на молоко

Селяни спільно з представниками молочного бізнесу та владою обговорювали питання цін на молоко

З ініціативи жителів, в.о. старост та керівництва Любарщини в особі селищного голови Герасимчука В.М. і першого заступника РДА Лаврука О.І. відбувся форум щодо цін на молоко.

Сесія селищної ради

6 липня 2018р.  о 10 годині в залі засідань районної ради  відбудеться  VII сесія VIII скликання Любарської селищної ради.

Громади Житомирщини розробляють стратегії розвитку освіти

У громадах Житомирщини розробляють стратегії розвитку освіти. Цей документ формуватиме команда освітян ОТГ спільно із громадськістю і він має визначити пріоритетні напрямки розвитку та ключові переваги мережі освітніх закладів.