«Їх розшукують Збройні Сили України»

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

Сміття на наших вулицях

Сміття на українських вулицях давно перейшло з розряду побутових проблем в ранг національної катастрофи.

12 липня 2018 року відбулась робоча зустріч

12 липня 2018 року відбулась робоча зустріч громади Великодеревичівського старостинського округу з представниками Любарської селищної ради – заступником селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Оленою Гуменюк, начальником відділу економічного розвитку та інвестицій Оленою Мосюрою та помічником депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака Олександром Дударем.

Служба у військовому резерві

Відповідно до ч.3 ст..1 Закону України «Про військовий обовязок і військову службу»,  військовий обов’язок включає, зокрема, проходження служби у військовому резерві.

Житомирські ОТГ переймають польський досвід розвитку територій

Представники Житомирських ОТГ разом із колегами із Львівської області розпочали навчальну поїздку до Люблінського воєводства в Польщі, яку організував Регіональний Хаб для Західної України Програми “U-LEAD з Європою”.

Семінар навчання

09 липня 2018 року на базі Любарської селищної ради  Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних  громад України був проведений семінар навчання  на тему: