Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання.      Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

Нова система реабілітаційного лікування хворих в санаторіях

З 1 січня 2018 року запроваджено новий механізм забезпечення застрахованих осіб (працюючих) соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах має кожна застрахована особа (тобто особа, яка сплачує або за яку сплачується єдиний соціальний внесок), вартість якого 100–відсотково покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Зустріч з депутатами обласної ради

21.03.2018 року в актовому залі Любарської районної ради відбулось виїздне засідання депутатської фракції Житомирської  обласної ради "Об'єднання "Самопоміч". На зустріч завітали голова фракції об'єднання "Самопоміч" в Житомирській обласній раді Ейсмон Віталій Станіславович, депутат Житомирської обласної ради Маланюк Остап Зіновійович та депутат Житомирської обласної ради Галагуза Олена Володимирівна.