Любарська громада
Любарський район, Житомирська область

Взаємодія з субєктами

Одна з основних першочергових потреб будь-якої людини є потреба в одязі. Кожному хочеться, щоб одяг був зручний, якісний  та бажано, щоб пасував до лиця. Та на жаль,  складне матеріальне становище країни, та майже  кожної третьої української сім`ї,  не  задовольняє цю просту, але дуже важливу  потребу. Особливо це стосується категорії сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, матеріальне становище більшості яких вкрай тяжке. Проблема стає гарячою зазвичай на передодні  навчального року та зимових холодів. 

Зважаючи на це, заступник директора центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Любарської селищної ради О. В. Кришталь , ще на початку червня 2018 р. звернулася з проханням надати матеріально-гуманітарну допомогу для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  до різних благодійних та християнських організацій.  Найпершим відгукнувся директор «КАРІТАС-СПЕС», отець Віталій Умінський.  Завдяки речам, які були люб’язно надані «КАРІТАС-СПЕС»  десятки сімей, які перебувають на обліку ЦСССДМ Любарської селищної ради змогли підібрати собі одяг, взуття, шкільну форму. Серед наданих речей були також і теплі, зимові речі, дитячі іграшки та одяг для немовлят.

Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Любарської селищної ради  планує і надалі працювати у заданому напрямку, розширюючи список благодійників, адже потреба у одязі та взутті завжди актуальна. Тому, шановні жителі нашого селища, а особливо ті, кого відвідують наші фахівці, якщо перебуваєте у складних життєвих обставинах, звертайтесь до нашого центру, і ми  зробимо усе можливе у рамках своєї компетенції аби вам допомогти.