Вакансії

► 21.09.2018 року Любарська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, надзвичайних ситуацій, благоустрою та інфраструктури Любарської селищної ради.

Прийом документів від претиндентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів починаючи з 21.09.2018 року.

Вимоги до вищезазначеної посади:

громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді  спеціаліста 1 чи 2 категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, знання роботи на комп’ютері, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи комп»ютера та  відповідних програм.

► 21.09.2018 року Любарська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти молоді та спору  Любарської селищної ради.

Вимоги до вищезазначеної посади:

громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності стажу роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вміння користуватись комп’ютером, вільне володіння державною мовою.