Робота з сімями

Фахівцями Центру соціальних служб Любарської селищної ради продовжується здійснення обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

ТЕПЛА ДОМІВКА, ЗІГРІТА ТУРБОТОЮ!

Згідно з планом роботи Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Любарської селищної ради та з метою запобігання нещасних випадків та надання своєчасної соціальної підтримки сім’ям в СЖО в зимовий період проводиться профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою» з 01 грудня по 01 березня 2020 р.

Робота з сім'ями

21.11.2019 року провідним фахівцем із соціальної роботи Киналь В. Ю. здійснено виїзд у с. Семенівка.

Робота з сім'ями

15.11.2019 року начальником відділу соціальної роботи Марченко А. П. та провідним фахівцем із соціальної роботи Остапчук Н. С. здійснено виїзд у села Горопаї, Липно та Кутище.

Робота з сім'ями

Фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради продовжується робота щодо здійснення моніторингового обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.