Оголошується третій щорічний конкурс історій  "Громадянське суспільство, бізнес та влада - кращі практики співпраці"

Оголошується третій щорічний конкурс історій "Громадянське суспільство, бізнес та влада - кращі практики співпраці"

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

«Чому він загинув, а я живий?» ти як?

Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя. Синдром вцілілого може бути частиною посттравматичного стресового розладу (ПТСР), та значно частіше причиною є стрес і глибокі переживання. І найбільш дієвою допомогою, як не дивно, є прості слова й турбота близьких.

#Плічопліч : Було дуже страшно, але ми дочекалися звільнення, - подружжя з Трифонівки

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.