Співпраця служби у справах дітей селищної ради із Любарською районною філією Житомирського ОЦЗ

Дата: 15.05.2019 16:17

15.05.2019 року відбулась робоча зустріч начальника служби у справах дітей – Л.Л.Ющенко із заступником начальника відділу надання соціальних послуг Любарської районної філії ОЦЗ – Л.В.Мисечко.

На зустрічі було обговорено, відповідно до Плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення в Любаському районі на 2019 рік, шляхи сприяння у розвитку професійної орієнтації дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях, ДБСТ, перебувають у закладах охорони здоров’я, закладах освіти або інших дитячих закладах.