Дводенний семінар в місті Полонне

Дата: 12.04.2019 11:39

Освітня стратегія громади-тема дводенного тренінгу в м. Полонне, модераторами якого є Айдер Сеїтосманов та Войцех Мархлєвскі. Від Любарської об’єднаної територіальної громади участь в заході приймали  Янко Василь Володимирович  секретар Любарської селищної ради  та начальник відділу освіти Осипенко Алла Миколаївна.

Унікальність тренінгу в умовах децентралізації полягає у вирішенні актуальних питань розробки стратегії розвитку освіти в ОТГ. Методологічне обгрунтування методики розробки стратегії розвитку освіти здійснюється на основі сучасних підходів до стратегічного планування та розвитку, обґрунтування принципів розробки стратегії. Досвід колег є підтвердженням того  що все-таки громада і її ресурси є основним механізмом та інструментом для досягнення цілей і мети децентралізації.

Дякуємо учасникам тренінгу ( профільні заступники, керівники відділів освіти ОТГ Хмельницької та Житомирської областей) за набутий досвід…