Фото без описуШвейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) і управляє серією малих проектів, які в першу чергу орієнтовані на громадські організації.

Заявники повинні бути зареєстрованими українськими неурядовими організаціями з адекватною організаційною структурою і належним фінансовим досвідом. У виняткових випадках комерційні, урядові або міжнародні організації можуть також розглядатися.

Державні органи та комерційні структури можуть подавити заявки у випадку попереднього погодження з боку програми.

Основні області підтримки малих проектів:

-Здоров'я;

- Місцеве самоврядування та децентралізація;

- Розвиток торгівлі, розвитку малих та середніх підприємств (МСП);

- Стала енергетика, вода, навколишнє середовище, містобудування;

- Соціальні послуги;

- Реагування на наслідки конфлікту;

- Законності, справедливості;

- Культурні заходи.

Запропоновані проекти повинні залучати місцеві ініціативи і розглядати потреби громади на умовах залученості (партисипативності), а також вивчення і просування нових ідей і підходів у відповідний регіон.

Для того, щоб мати право на підтримку, проектна пропозиція, мусить виконати наступні умови:

- бюджет зазвичай в діапазоні від 100 000 – 600 000 грн.;

- заявник повинен робити також власний внесок у грошовій чи натуральній формі.

- Концентруватись на витратах пов'язаних з переважно з діяльністю: придбання обладнання, а також ознайомчі поїздки, стипендії та благодійні акції не підтримуються;

- терміни реалізації максимально 12 місяців: діяльність проекту має бути реалізовано і остаточна звітність повинна бути доставлена в цей час.

Детальніше за посиланням: https://region.kname.edu.ua/index.php/ru/granti/161-shvejtsarske-byuro-spivrobitnitstva-v-ukrajini-predstavlyae-shvejtsarsku-agentsiyu-rozvitku-ta-spivrobitnitstva-sdc-i-upravlyae-serieyu-malikh-proektiv-yaki-v-pershu-chergu-orientovani-na-gromadski-organizatsiji

З повагою,

Радник з питань децентралізації