Подарунок від депутата

Дата: 10.04.2019 15:33

Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення, найкращий шлях до того, щоб любити життя.

Такими слова В.Сухомлинського хочеться розпочати рядки, які адресуємо Миколі Вікторовичу Данилевичу. Будучи нашим обранцем, депутатом Любарської ОТГ по Коростківському старостинському округу, з великим розумінням та відповідальністю працює на своїй депутатській ниві, усвідомлюючи, що школа – це об’єкт соціально-культурного призначення, де виховують справжнього громадянина України, майбутнє нашої нації, яка сильна духом та має високий рівень фізичної підготовки. Микола Вікторович  з розумінням та турботою підтримує наш освітній заклад, Коростківський НВК, сприяючи покращенню матеріально-технічної бази, особливо спортивної, щоб діти займалися спортом і дбали про здоровий спосіб життя. Так сьогодні за сприяння нашого депутата Данилевича Миколи Вікторовича   Коростківський НВК отримав спортивний інвентар на суму 30 тисяч гривень. Колектив освітнього закладу, батьки та вихованці висловлюють щиросердечну подяку Миколі Вікторовичу, бо праця нашого депутата свідчить, що життя любить лише той, хто працює на благо села, школи та майбутнє зростаючого покоління. Зичимо Вам, Микола Вікторович,  здоров’я, натхнення в роботі на многії і благії літа.