"Я МАЮ ПРАВО"

Дата: 10.04.2019 15:13

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", 08 квітня 2019 р. начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олена Костянтинівна спільно з начальником Любарського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Бенедюк Тетяною Миколаївною здійснили виїзний прийом громадян в Малобраталівському старостинському окрузі Любарської ОТГ. 4 Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцями, цікавили такі питання: - Порядок приватизації земельної ділянки. - Визнання права власності на спадщину за заповітом. - Монетизація субсидії в 2019 році. - Безоплатна передача земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. - Порядок оформлення права власності на самочинне будівництво. Кожне питання розглянули та пояснили громадянам правовий механізм вирішення проблеми.