Відбувся виконком Любарської селищної ради

Дата: 03.04.2019 16:39

03 квітня 2019р. відбулося засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради. На засідання з’явилося 27 членів  виконавчого  комітету.

Членами виконкому було обговорено двадцять питань, в тому числі  внесення змін до бюджету селищної ради на 2019 рік , про надання адресної  та одноразової грошової  допомоги, питання освітян  щодо встановлення вартості харчування у закладах дошкільної освіти,  питання відділу ЖКГ про надання дозволу на санітарну обрізку дерев, організацію громацьких робіт  та проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів  Любарської селищної ради. Соціальні питання: створення опікунської ради при виконавчому комітеті, взяття на соціальний квартирний облік  дітей – сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування та інші питання. Гостро постало питання благоустрою територій населених пунктів Любарської селищної ради  та придорожніх смуг. Було прийнято рішення про проведення місячника «За чисте довкілля» із приведенням в належний санітарний стан територій населених пунктів, здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.   Члени виконкому активно обговорювали  поставлені на порядок денний  питання  та приймали  рішення.