Завдяки Віктору Йосиповичу територіальний центр отримав п’ять новеньких велосипедів

Дата: 03.04.2019 11:11

Любарський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру  подяку народному депутатові України Развадовському Віктору Йосиповичу  за те, що Ви не були байдужими до наших проблем і взялися допомогти їх розв’язати.

Завдяки Віктору Йосиповичу територіальний центр отримав пять новеньких велосипедів, які були передані соціальним робітникам, що проводять обслуговування на наступних дільницях:

смт. Любар – Затолюк Ірина Миколаївна;

с.СтарийЛюбар – Борщ Юлія Олексіївна;

с.Стрижівка – Загуменна Оксана Григорівна;

с.Меленці – Качківська Антоніна Михайлівна;

с.Юрівка – Гижко Надія Михайлівна.

Бажаємо Вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати бажання і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю.

Ми просимо в Бога Вам здоров’я за доброту, милосердя, небайдужість, вміння почути кожного і по можливості допомогти.

Хочемо запевнити, що Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку і розуміння.

Знаємо Вас як людину, у якої слова не розходяться із справами. Тож надалі залишайтеся таким, як Ви є, твердо йдіть до мети та будьте вірні своїм принципам.