Робоча зустріч щодо організації інформаційно – методичної роботи по захисту прав і законних інтересів дітей

Дата: 29.03.2019 14:31

28.03.2019 року  працівниками служби у справах дітей була проведена планова, згідно графіку, робоча зустріч із в.о. старости Липненського старостинського округу О.В. Ковтонюком щодо організації інформаційно – методичної роботи по захисту прав і законних інтересів дітей. Були обговорені також і заходи невідкладного реагування щодо дітей, які зазнали жорстокого поводження, в тому числі домашнього насильства, життю або здоров’ю яких загрожує небезпека, торгівлі дітьми.

В кінці зустрічі було проаналізовано та узагальнено інформацію щодо дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження фактів насильства в сім’ї щодо дітей та посилення контролю за умовами проживання таких дітей.