Голова ОДА передав лікарям Житомирщини 22 автомобілі у рамках програми Президента України «Сільська медицина».

Дата: 22.03.2019 08:46

22 автомобілі «Renault Duster» отримали лікарі Житомирщини, які працюють в селах.

Передали новий транспорт медикам сьогодні, 21 березня, голова ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма.Авто закупили у рамках програми Президента України «Сільська медицина», яка передбачає підвищення якості послуг у сільських медичних закладах.Також у рамках програми на Житомирщині ведеться будівництво 21 амбулаторії нового типу із житлом для лікарів.

Новими автомобілями лікарі користуватимуться вже від сьогодні. Ці авто – не швидкі допомоги, вони необхідні сільським лікарям, щоб приїхати на прийом до пацієнта у віддалених селах, особливо, якщо людина за станом здоров’я не може прийти на обстеження в амбулаторію.

Службові авто допоможуть скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості.

Вартість автотранспорту після тендерних процедур склала 10 млн 538 тис. грн, або 479 тис. грн за одну автівку.

Довідково. На розбудову сільської медицини Житомирщина отримала 232 млн грн з держбюджету, які спрямовуються на будівництво амбулаторій та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту. Загальна кошторисна вартість однієї амбулаторії складає 7 млн 200,0 тис. грн.