Марина Порошенко відвідала «Інклюзивно-ресурсний центр» Любарщини

Дата: 21.03.2019 17:05

21.03.2019 р. з робочим візитом в Любарський  «Інклюзивно-ресурсний центр» завітала Марина Порошенко. Саме завдяки її співпраці з Міністерством освіти та науки   впроваджується інклюзивно-освітнє середовище в Україні. Адже завдяки консолідованій позиції всіх рівнів влади стосовно впровадження інклюзивної освіти Любарщина  зробила потужний крок вперед в  забезпеченні рівного доступу дітей до освіти. 19.02.2019 року відбулося відкриття «Інклюзивно-ресурсного  центру» Любарської селищної ради, де працюють кваліфіковані працівники. Це і вчитель-логопед, вчитель- дефектолог, практичний психолог та інші. Рівень свідомості нації та ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо, визначається рівнем підтримки, гуманізму і толерантності у ставленні до не таких, як ти сам.