Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 20.03.2019 16:36

Комісія з питань захисту прав дитини

20.03.2019 року під керівництвом заступника голови комісії, секретаря ради В.В. Янком відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Любарської селищної ради. На розгляд було винесено чотири питання: щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав та питання, що стосувались захисту житлових прав дітей.

Серед присутніх членів комісії також були і запрошені: в.о. старости Березівського старостинського округу, в.о. старости Малобраталівського старостинського округу та медичний працівник з Гринівецького ФАПу.

Підготовлені матеріали детально вивчені членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи, по всім питанням прийняті відповідні рішення в межах чинного законодавства з метою захисту прав та інтересів дітей.