Фото без описуЛюбарська селищна рада інформує;

Любарський територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

В територіальному центрі створено два відділення:

• Соціальної допомоги вдома;
  • Організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Відділення працюють згідно розроблених та затверджених річних та

поквартальних планів.

Станом на 1.03.2019 р. в відділенні соціальної допомоги вдома на обслуговуванні перебуває 428 осіб.

Протягом січня місяця, відділенням соціальної допомоги вдома прийнято на обслуговування 7 (сім) осіб.

В січні місяці на збори територіального центру були запрошенні працівники поліції, та представник УПСЗН.

По результатах зустрічі з працівниками поліції  був розроблений, затверджений і розповсюджений серед соціальних робітників інформаційний лист «Про запобігання кримінальних злочинів проти осіб похилого віку.»

Представник УПСЗН провів роз’яснювальний семінар,щодо змін в законодавстві, що стосуються оформлення субсидій.

Протягом лютого місяця відділенням соціальної допомоги вдома прийнято на обслуговування територіального центру 16 (шістнадцять) осіб.

Протягом січня – лютого припинено обслуговування 18 (вісімнадцяти) особі з різних причин.

В процесі створення перебуває електронна база даних відділення соціальної допомоги вдома.

За період з 01січня по 28 лютого 2019 року, соціальними робітниками відділенням соціальної допомоги вдома було здійснено 6 600 (шість тисяч шістсот) відвідувань підопічних під час, яких було надано 26400 (двадцять шість тисяч чотириста) соціальних послуг.

В відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги станом на 1.03.2019 на обслуговуванні перебуває 340 (триста сорок) громадян похилого віку, інвалідів, учасників АТО, що потребують адресної натуральної та грошової допомоги.

Послугами відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за період січень-лютий скористались 18 громадян. Вищезазначеним громадянам було надано натуральну та грошову допомогу на загальну суму 4000 (чотири тисячі) гривень, а саме:

• До різдвяних свят від МБФPAREA на суму 1500 грн. у вигляді продуктових пакетів;
  • На лікування 3 громадянам від депутата обласної ради Сабадаша І.І. та фермера СФГ “Ранок” на суму 2500 грн.

В січні було здійснено виїзд комісії територіального центру з залучення начальника відділу соціального захисту та праці Любарської селищної ради, в с.Юрівка, для обстеження матеріально-побутових умов проживання громадянки Керничко Н.І. 1938 р.н.

За період січень-лютий місяць мультидистиплінарною командою було надано 6 (шість) послуг  підопічним територіального центру, а саме порізка дров,зрізка сухостоїв,виготовлення та установка навісу над вхідними дверима.

Територіальним центром заплановані заходи для покращення роботи відділенням соціальної допомоги вдома, а саме:

-підвищити рівень кваліфікації соціальних працівників протягом 2019 року;

-підвищити рівень кваліфікації соціальних робітників за допомогою навчальних семінарів;

-продовжувати роботу щодо виявлення одиноких громадян та осіб з обмеженими фізичними можливостями з метою надання їм необхідної допомоги;

-провести перегляд особових осіб, які перебувають на обслуговуванні у відділенні та здійснити своєчасне поновлення довідки про склад сім’ї;

-своєчасно проводити аналіз та обробку індивідуальних планів надання соціальної послуги, забезпечувати оформлення відповідно вимог законодавства;

-проводити відповідну роботу з надавачами соціальних послуг щодо підвищення якості соціального обслуговування отримувачів послуг;

-своєчасно здійснювати аналіз та обробку індивідуальних планів надання соціальної послуги в частині їх перегляду;

-проводити відповідну роботу, спрямовану на своєчасність та результативність розгляду скарг і звернень отримувачів соціальних послуг;

-переглянути справи осіб,які перебувають на обслуговуванні у відділенні та провести повторне визначення індивідуальних потреб один раз на пів року;

-згідно карт визначення індивідуальних потреб здійснити перегляд індивідуальних планів один раз на пів року.