Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 21.02.2019 11:55

26.10.2018 р.відбулось засідання чергової комісії з питань захисту прав дитини, на розгляд якої було винесено 7 питань, а саме: щодо охорони майна дітей при оформлені продажу будинку,в якому зареєстровані та проживають малолітні діти, встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності (недоцільності) повернення із будинку дитини малолітньої дитини в сім’ю, розглядались питання щодо ситуацій, що склалися у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах, учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення по всіх справах спрямовані на захист прав та інтересів дітей.