Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку , інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу...

Про затвердження робочих проектів та кошторисної документації по «Реконструкція існуючої каналізаційної насосної станції №1 по вул.Райради в смт.Любар Любарського району»

Про затвердження робочих проектів та кошторисної документації по «Реконструкція існуючої каналізаційної насосної станції №2 на території ЦРЛ в смт.ЛюбарЛюбарського району»

Про затвердження розпоряджень Любарського селищного голови

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації     на реконструкцію електричних  мереж вуличного освітлення  села Мотовилівка та вулиці Коцюбинського,  провулку Коцюбинського  села Юрівки Любарської селищної ради

Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, архітектури,будівництва, надзвичайних ситуацій, благоустрою та інфраструктури Любарської селищної ради

Про внесення змін до штатного розпису Гринівецького НВК  Любарської

селищної ради

Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Любарська ДЮСШ»  Любарської селищної ради '

Про внесення змін до штатного розпису Коростківського НВК  Любарської селищної ради

Про внесення змін до штатного розпису Любарського закладу дошкільної освіти

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документаціїна «Капітальний ремонт покрівлі Великодеревичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради»

Про внесення змін до штатного розпису Привітівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любарської

селищної ради