50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення щодо підтримки децентралізації

Дата: 15.02.2019 08:46

«Ми зібралися, щоб обговорити найважливішу реформу – децентралізацію. 50 голів ОТГ Житомирської області підписали документи, яким підтримують реформу децентралізації. Багато можна казати про реформу децентралізації, але результати відчувають саме ті люди, які проживають у громадах. Це найуспішніша реформа, яка зараз втілюється у країні і ми хочемо, щоб ця реформа продовжувалась й надалі. Нам необхідно закріпити реформу у Конституції України, її потрібно далі підтримувати і тільки ті, хто займається популізмом не бачить результатів реформи», – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Детальна Інформація за посиланням...http://www.oda.zt.gov.ua/50-goliv-otg-zhitomirshhini-pidpisali-zvernennya-shhodo-pidtrimki-deczentralizaczii.html