Розміри премій і надбавок військових ЗСУ на 2019 рі

Дата: 21.01.2019 16:53

Підвищення грошового забезпечення військовим ЗСУ та ДССТУ з 1 січня 2019 року відбудеться за рахунок підвищення надбавки за особливості проходження служби до 65% (раніше 10%).

Відповідне розпорядження направлено Міністерством оборони до всіх військових частин. Так, згідно з телеграмою Міністра оборони від 28 грудня 2018 року №248/9240 1 січня 2019 року у Збройних Силах та у Державній спеціальній службі транспорту виплачуватимуть:

• оклади за військовими званнями, посадові оклади, надбавку за вислугу років, інші щомісячні та одноразові види грошового забезпечення відповідно до постанови КМУ від 30.08.2017 №704;
  • щоміячну премію у розмірах визначених додатком 1 до цієї телеграми;
  • надбавку за особливості проходження служби в мінімальному розмірі – 65%посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років;
  • щомісячну премію та надбавку за особливості проходження служби окремими категоріями військовослужбовців – у розмірах згідно з додатком 2 до цієї телеграми.

Надбавка за службу у Силах спеціальних операцій та одноразова грошова допомога військовослужбовцям після укладання ними першого контракту виплачуватиметься виходячи з роміру прожитоковго мінімуму встановленого на 1 січня 2018 року – 1762 грн.