Виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.02.2019 13:00

10.01.2019 р. на підставі повідомлення ЦСССДМ селищної ради під головування голови селищної ради В.М. Герасимчука, за участі начальника служби у справах дітей селищної ради Л.Л. Ющенко, заступника директора ЦСССДМ О.В. Кришталь, в.о. старости Липненського старостинського округу О.В. Ковтонюка та членів комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради, відбулось виїзне засідання комісії в с. Липне, Любарського району.

Основним питанням комісії було обстеження житлово-побутових умов сім'ї з метою повернення новонародженої дитини в сім'ю з пологового відділення.

По закінченню перевірки комісією прийняті відповідні рішення, які забезпечують захист прав та інтересів дитини.

Начальник служби у справах дітей

Любарської селищної ради                                                                                 Л.Л. Ющенко