Засідання виконавчого комітету

Дата: 16.01.2019 14:26

16 січня 2019року відбулося засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради. На засідання з’явилося 28 членів  виконавчого комітету. Засідання виконкому розпочалося з вшанування хвилиною мовчання полеглих в Донецькому аеропорту захисників України  «16 січня – День пам’яті  Кіборгів».

Членами виконкому було обговорено п'ятнадцять питань, серед яких   першочерговим було питання  про державну реєстрацію новонародженої дитини, покинутої  в закладі охорони здоров’я. Також питання про створення Координаційної ради  з питань фізичної культури і спорту, про організацію громадських робіт по Любарській селищній раді,про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню,  план роботи виконавчого комітету на І-й квартал 2019 року та інші питання.  Члени виконкому активно обговорювали  поставлені на порядок денний  питання  та приймали  рішення.