Подяка депутату

Дата: 16.01.2019 08:28

Любарська селищна рада висловлює щиру подяку  Народному депутату України Віктору  Йосиповичу Развадовському за підтримку та постійну допомогу жителям Любарщини.

У грудні 2018 року на запрошення В.Й.Развадовського відбулася робоча зустріч з селищним головою В.М.Герасимчуком. В ході зустрічі опрацьовувалися найактуальніші проблеми селища та питання співпраці з Народним депутатом.  В.Й. Развадовський  проникся проблемами  нашої громади і як наслідок, за його сприяння, було виділено 1,3 млн. гривень на реконструкцію водогінної мережі по вул.Незалежності,  смт.Любар.

Хочемо побажати Вам, Вікторе Йосиповичу, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, родинного тепла і затишку, успіхів у Вашій праці, невичерпної енергії у подальшій діяльності  і  Господнього благословення на те, щоб Ви ще довго могли звершувати свої добрі справи. А за це вдячністю для Вас буде наша людська повага та шана.