Семінар-тренінг для директорів

Дата: 16.01.2019 08:06

10-11 січня 2019 року відбулися семінари-тренінги для директорів закладів дошкільної освіти «Інформаційно-комунікаційні технології у роботі керівника ЗДО».

Курівників ЗДО навчали працювати на платформі «Інформаційна система управління освітою», інсталювати програмне забезпечення «Курс: Дошкілля», «Курс: Сайт», яке дозволяє швидко і якісно підготувати звітність закладів дошкільної освіти.

Семінар-тренінг для керівників закладів дошкільної освіти Любарської селищної ради та Любарського району організували працівники Інформаційно-методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради. Тренінгову частину провів учитель інформатики Любарської гімназії №1 Морозюк Анатолій Олександрович.