Чи варто робити свято

Дата: 11.01.2019 09:21

19 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Жителі Любара довго чекали на гідну прикрасу новорічних свят, яка б милувала око всіх жителів Любарського району. З метою багаторічного використання було придбано штучну ялинку. На придбання ялинки та новорічних прикрас Любарською селищною радою було витрачено понад  50тисяч гривень.

Новорічною красунею милувалися всі Любарчани , нажаль, лише до 10 січня. В ніч з 10 на 11січня 2019 року невідомими  «вандалами»  було пошкоджено ялинку. За фактом пошкодження майна Любарська селищна рада звернулася в поліцію.

Чистота і розбудова селища  починається з простого, з порядності  і людяності кожного його мешканця. І тільки тоді ми досягнемо результату коли почнемо цінувати надбання один одного.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)