Військова служба за контрактом в Збройних силах України - це почесна місія громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних, а також стабільність, надійність та впевненість у завтрашньому дні, що забезпечується шляхом:

• можливості зробити кар'єру;

- можливості служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

- якісного безкоштовного медичного обслуговування;

- можливості отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

- щорічної відпустки від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

- додаткових відпусток (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

- безкоштовного харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;

- права на пенсію після 25 років вислуги;

- інших соціальних гарантій встановлених законами;

- служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Одноразова грошова виплата особам, що вперше уклали контракт, сягає до 17000 гривень:

• особам рядового складу — 8 прожиткових мінімумів;
  • особам сержантського складу — 9 прожиткових мінімумів;
  • особам офіцерського складу — 10 прожиткових мінімумів

Додаткова щомісячна грошова винагорода за участь в АТО:

• на першій лінії  оборони — 10000 грн,
  • на 2-й, 3-й лініях оборони — 4500 грн.

Чому саме у Любарському районному військовому комісаріаті слід укласти контракт?

1. При укладанні контракту в нашому районі ми формуєм Вашу особову справу військовослужбовця за контрактом, сприяємо в проходженні медичної комісії.
  2. Крім того, після підписання контракту, місцева влада району виплачує вам одноразовий бонус у розмірі до 5 000 грн.
  3. Тільки фахівці Любарського РВК постійно і особисто надають правову, дорадчу та консультаційну допомогу.

За детальною інформацією радимо звертатися до нас за адресою: смт.Любар, вул..Ватутіна,3 .