Проекти ОБСЄ в Україні

Дата: 26.11.2018 14:14

22-24 листопада 2018 року в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка Міністерства соціальної політики в протидії гендерно-зумовленому насильству та (ре-)інтеграції населення, постраждалого від конфлікту» в м. Київ відбувся тренінг «Впровадження корекційних програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство».

Участь у тренінгу взяла провідний фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради Киналь Віталіна Юріївна.

Основним завданням тренінгу було підвищення кваліфікації спеціалістів щодо спеціальних методик роботи з особами, які вчинили домашнє насильство.

Під час тренінгу учасники змогли ознайомитися і навчитися використовувати існуючі практики з агресорами, які вчиняють домашнє насильство (з особливим фокусом на особливостях роботи з ветеранами АТО), удосконалити навички роботи з психотерапевтичною групою, поділитися своїм досвідом з колегами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)