Святкування ювілею відбулося  в ошатній актовій залі школи, яка вмістила всіх бажаючих привітати ювілярів. А їх було чимало: це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і партнери школи, працівники  освіти, керівництво селищної ради, обласний депутат . Від імені об’єднаної громади , її виконавчого комітету та від себе особисто колектив  школи з ювілеєм привітали селищний голова Герасимчук Володимир Миколайович, секретар ради Янко Василь Володимирович, начальник відділу освіти , молоді та спорту Осипенко Алла Миколаївна: "Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Зі стін цієї школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими та духовно багатими людьми з любов’ю до всього рідного". На завершення своїхвітань,шановані гості  побажали школі ще багато років творити свою славетну історію та подарували  колективу школи  коштовні та практичні  дарунки «Холодильник», «Трімер», також окремо варто відмітити теплі слова та дарунок депутата обласної ради Сабадаша Ігоря Івановича.

Свої щирі вітання адресував іменинникам також стораста Липненського старостинського округу Ковтонюк О.В. Щирих привітань, подарунків та побажань на адресу іменинників було дуже багато — і від випускників школи різних років, і від батьків сьогоднішніх та колишніх її учнів, і від партнерів закладу. Усі виступаючі говорили про ту особливу атмосферу, яка панує в цьому закладі та великий професіоналізм його педагогічного колективу. Недарма в своїй промові директор школи,Романчишин Анатолій Григорович, зазначив: "Школа — це живий організм. Це дух, це традиції, які творяться людьми". Анатолій Григорович подякував ветеранам школи, педагогічні надбання яких і сьогодні втілюються в життя, досвідченим та молодим учителям, які не зраджують своїй професії. Присутні в залі вшанували пам’ять тих учителів, які вже відійшли у вічність.Велику святкову програму до ювілею підготували і сьогоднішні учні, і випускники школи. Привітали ювілярів своїми виступами і аматори сцени , і дитячі колективи.Свято тривало більше двох з половиною годин та, безумовно, залишило світлі спогади в серцях всіх, хто був на ньому присутній.

Секретар ради Янко В.В