Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 14:47

21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи,

Відзначається згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

З нагоди цього дня, 21 листопада, у Любарі пройшли урочистості та покладання квітів до пам’ятних знаків  за участю представників Любарської селищної ради, райдержадміністрації та  районної ради.