Перепоховання останків воїнів які загинули в боях за Любарський район

Дата: 20.11.2018 16:46

20.11.2018 року. жителі  села Привітів,  керівництво Любарської селищної об’єднаної територіальної громади та Любарського району  вшанували пам'ять і провели поховання екіпажу бомбардувальника СБ-2  №308814,  який загинув у повітряному бою  з фашистськими загарбниками  над селом  Привітів у липні 1941р.

Уламки бомбардувальника  та останки екіпажу були виявлені пошуковцями  ВГО «Союз народна  память» та АМПО  «Обеліск»   в червні 2017 року.

За сприянням Любарської селищної об’єднаної територіальної  громади було встановлено пам’ятний  знак та проведено поховання загиблих воїнів.

Любарська  селищна об’єднана територіальна  громада щиро вдячна всім, хто надав допомогу в проведенні цих заходів та вшанував пам'ять загиблих воїнів.