Гордість батьків та нашого району!

Дата: 16.11.2018 08:09

Незважаючи на те, що теперішня молодь не бажає проходити строкову військову службу у Збройних Силах України, ухиляючись від неї усіма можливими способами, все ж таки є гарні приклади для наслідування. Серед таких, старший солдат КУЗЬМИШИН Сергій Олександрович, з села Вигнанка Любарського району. Не дивлячись ні на що, він не злякався стати до лав Збройних Сил України та гідно виконав свій військовий обов’язок.

За сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, зразкове виконання службово-бойових завдань, високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну Кузьмишин С.О. нагороджений грамотою командира військової частини 3028 м. Калинівка Вінницької області.

Душа радіє тому, які красені повертаються зі строкової служби та ще й з відзнаками. Це яскравий приклад чоловічої мужності, стійкості та гідний приклад для наслідування молодим поколінням.