23 жовтня 2018 року відбулося засідання десятої сесії восьмого скликання Любарської селищної ради.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів з 27 депутатів селищної ради, секретар ради, заступники голови селищної ради, начальники структурних підрозділів селищної ради, голова  та перший заступник райдержадміністрації, в.о. старост старостинських округів селищної ради та представники засобів масової інформації.

Вже традиційно, на початку роботи сесії, усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих хто, віддав своє життя на нашу свободу та незалежність.

Секретар селищної виборчої комісії Ніна Лукашівна оголосила результати перших виборів старости в Привітівському старостинському окрузі на яких переміг Власюк Олег Михайлович.

Голова селищної ради привітав Олега Михайловича та побажав плідної співпраці.

На порядок денний було винесено 59 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій селищної ради. Це питання:

• Про визнання повноважень старости Привітівського старостинського округу Любарської селищної ради Житомирської області.
  • Про покладення обов'язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення по господарського обліку.
  • Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за ІІІ квартал  2018року.
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2018рік.
  • Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  • Про прийняття на баланс Любарської селищної ради дитячого майданчика в с.Демківці Гізівщинського старостинського округу.
  • Про внесення змін до Програми розвитку Любарського відділення Бердичівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області щодо функціонування центру обслуговування платників на 2018-2019роки.
  • Про внесення змін до Програми  сприяння оборонній та мобілізаційній готовності на 2018-2020 роки.
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Любарського комунального підприємства «Добробут».
  • Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Центральна та Миру села Коростки.
  • Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт водогінної мережі вулиці Пушкіна смт.Любар.
  • Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційно-очисних споруд смт. Любар, Любарського району Житомирської області.
  • Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію (капітальний ремонт) водогінної мережі смт Любар, Любарського району, Житомирської області
  • Питання комунальної власності.
  • Земельні питання та інші.

З рішеннями по даних питаннях можна ознайомитись на нашому сайті в розділі ДОКУМЕНТИ-РІШЕННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.