Любарське районне управління головного управління держпродспоживслужби в житомирській області інформує

Дата: 10.10.2018 16:38

Відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України, від 03 вересня 2018 року № 100, з 4 жовтня 2018 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Орієнтовно на території Любарського району проводитиметься з 10 жовтня 2018 року. На 1 км2 буде доставлятиметься по 20 доз вакцини за допомогою літаків, з висоти 500-800 м, з відстані до населених пунктів, не ближче 200 м.

Вакцина не шкідлива для довкілля та здоров'я людей має форму кубика, вагою 18 грамів, жовтого кольору.

Прохання довести до жителів сіл, учителів та учнів шкіл, про проведення даного заходу.