27 вересня 2018 року в Любарській  селищній раді відбулося засідання  конкурсної комісії на визначення переможця конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Любарської селищної ради, яке перебуває на балансі селищної ради  від 27.09.2018року.

Членами комісії були:

Янко Василь

Володимирович

секретар ради,
голова комісії

Гуменюк Олена

Анатоліївна

заступник селищного голови,
заступник голови комісії

Маківська Світлана Миколаївна

провідний спеціаліст сектору комунальної власності, секретар комісії

Біленький Анатолій

Сергійович

керуючий справами  виконавчого комітету,
заступник голови комісії

Шмиголь Ольга

Іванівна

начальник відділу фінансового господарського забезпечення- головний бухгалтер Любарської селищної ради

Катанаха Микола

Миколайович

Франков Анатолій

Євгенович

головний спеціаліст віддідлу юридичної та кадрової роботи  Любарської селищної ради

в.о. старости Гізівщинського старостинського округу Любарської селищної ради

На засіданні комісії були присутні представники та учасники конкурсу:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агролайн -Україна»;

2. Фізична особа-підприємець Фесько Л.М.;

3. Фізична особа  Роженюк М.В.

На засідання комісії виносились такі питання:

1. Визначення переможця конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади – частини адмінприміщення Коростківського старостинського округу  загальною площею 9 кв.м, за адресою с. Коростки, вул. Центральна,1.

Визначили переможцем конкурсу (єдиного претендента) на право оренди майна комунальної власності територіальної громади ТОВ «Агролайн - Україна», як такого, що запропонував розмір орендної плати 350,00 (триста п’ятдесят) грн без ПДВ.

2.Визначення переможця конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади - гідротехнічної споруди за адресою: Любарський район, Гізівщанський старостинський округ, Комплекс гідротехнічних споруд №1.

Визначили переможцем конкурсу  на право оренди майна комунальної власності територіальної громади Роженюк М.В., як такого, що запропонував кращі умови та більший розмір орендної плати 6759,33 (шість тисяч сімсот п’ятдесят девять грн., 33 коп.) грн без ПДВ.