виїзд по сім'ям

Дата: 11.09.2018 08:26

Заступником директора ЦСССДМ Любарської селищної ради Кришталь О. В., 07.09.2018 р., із залученням секретаря селищної ради Янка В. В., головного спеціаліста служби у справах дітей Любарської селищної ради Грами З. В. та провідного фахівця із соціальної роботи Циганович К. О.,    було організовано виїзд по сім'ям, які проживають на території селища та мають певні проблеми.  Метою виїзду було обстеження житлово-побутових умов проживання цих сімей.

Результатом виїзду стало виявлення дитини, що не приступила до навчання та сім'ї, у якій мати неналежним чином виконує свої батьківські обов'язки. Проблеми цих сімей, було винесено на розгляд комісії з питань взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.