Фото без опису О 9:00 Святкування розпочалось з виставки декоративних птахів  яка тривала до 11:00 год.

Після  виставки найменші мешканці Любарського району змогли відвідати атракціони, батути, надувні гірки та інші дійства які відбувалися по вулиці Незалежності. Також  на площі була розгорнута Львівська кухня, продавались солодощі  та інші смаколики.

Урочистості    розпочалися з привітання  Любарчан   головою селищної ради Герасимчуком Володимиром Миколайовичем  з нагоди 668-ї річниці заснування Любара, Володимир Миколайович побажав всім міцного здоров’я  гарного свята, успіхів у будь-яких починаннях.     Вітання Любарчан продовжили  естрадні виконавці районного будинку  культури .

Щирі вітання   до Дня Любара  висловив Народний депутат України  Віктор Йосипович Развадовський, який подарував жителям селища концерт Олі Полякової.

Співачка, актриса, та телеведуча Оля Полякова  вийшла на сцену та дуже швидко запалила своєю енергією людей на площі ,які танцювали і співали разом з поп-дівою.

День видався святковий і незабутній для жителів селища та Любарського району.