Нарешті збуваються мрії  майже 30-літньої давнини,коли через проблеми із фінансуванням і неспроможність вивезти грунт від очищеного ставу, вся вулиця Жовтнева нині Зарічна села Коростки залишилась ізольованою від центру.

Всього  300м,а необхідно було долати велику відстань,щоб виїхати із села по нормальній дорозі. Нарешті проводяться роботи  по ремонту цього відрізку дороги: проведені необхідні підготовчі роботи –планування,нарізання корита,вивіз щебня.Вся Коростківська громада, і особливо жителі вулиці Зарічна щиро дякують керівництву Любарської селищної ради,зокрема її очільнику Герасимчуку В.М. у виділенні коштів в сумі 120 тис.грн. для здійснення мрій багаторічної давнини для жителів села Коростки. Незважаючи на труднощі  громада розвивається реалізовуючи інфраструктурні проекти, які покращують якість життя жителів громади. Будівництво доріг , відновлення мереж освітлення , розроблення та реалізація соціальних програм для захисту незахищених верств населення та інші  успішні проетки свідчать про поступ громади вперед.