29 серпня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради  було проведено розширену нараду  за участі керівників закладів освіти, заступників директорів ЗЗСО та голів профспілкових комітетів.

Перед учасниками наради виступили голова  Любарської селищної ради В.М.Герасимчук, секретар селищної ради В.В.Янко, заступник селищного голови А.М.Осипенко, начальник фінансового управління А.Г.Осипенко.

Головним питанням цієї наради було питання підготовки усіх освітніх закладів до початку нового навчального року.

Заслухавши виступаючих, зокрема представників служб, що контролюють дотримання санітарно-гігієнічних норм, норм пожежної та техногенної безпеки, можна зробити висновки про те, що майже всі ЗЗСО готові розпочати освітній процес, дотримуючись усіх вимог, щоб створити комфортні та безпечні умови для здобувачів освіти.

Працівники відділу освіти, молоді та спорту провели ґрунтовну, роз’яснювальну роботу, щодо налагодження співпраці з усіма педагогічними працівниками об’єднаної територіальної громади  в усіх галузях освітнього процесу.