ВІТАННЯ

Дата: 16.08.2018 11:31

14 серпня 2018року керівництво Любарської  селищної ради в особі секретаря селищної ради Янка Василя Володимировича   та голови ради ветеранів  Гудзя Степана Оксентійовича   привітали  ветерана бойових дій Громадського старостинського  округу Боровика Сергія Даниловича  з Днем народження,  якому виповнилося  дев’яносто один рік.

Війна  найстрашніше слово в житті кожної людини. І коли вона уривається в життя, то завжди приносить горе,  а особливо її учасникам. Тож нехай спогади про ці страшні роки  не ятряться ваші рани, нехай буде міцним здоров’я і мирне небо над Вашою головою та нашою славною Україною, нехай тішать Вас ваші діти та онуки.