Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Прийміть найщиріші побажання щастя та міцного здоров’я, добробуту, сімейного благополуччя, радості й нових професійних досягнень.

Ваша щоденна праця є суспільно необхідною. На  Вас  лежить відповідальність  за  збереження епізоотичного благополуччя, забезпечення якості і безпеки продуктів, а, отже, й здоров’я людей, які  їх  споживають.

Нехай і надалі Ваш професіоналізм, самовідданість й почуття високої громадянської відповідальності будуть запорукою нових вагомих  здобутків. Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким прихильності долі, миру і процвітання! Нехай Ваші зусилля винагороджуються повагою та вдячністю людей!

З нагоди професійного свята Любарська селищна рада відзначила грамотами таких працівників ветеринарної медицини:

-Красову Олену Іллівну- ветфельдшера ТОВ «Хмільницьке» ВП «Україна Браталів» с.Малий Браталів

-Романчука Юрія Івановича- ветфельдшера Пединецької дільниці ветмедицини

-Деревенько Тамару Петрівну- ветфельдшера ТОВ «Хмільницьке» ВП «Горопаївське» с.Горопаї

-Ковтонюк Ольгу Йосипівну- ветфельдшера ТОВ «Вельце»  с.Липно.

Голова селищної ради                              В.М.Герасимчук