Фото без опису12 липня 2018 року відбулась робоча зустріч громади Великодеревичівського старостинського округу з представниками Любарської селищної ради – заступником селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Оленою Гуменюк, начальником відділу економічного розвитку та інвестицій Оленою Мосюрою та помічником депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака Олександром Дударем.

У ході розмови із громадою обговорювались питання щодо створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу на базі села Великі Деревичі, як інструменту підвищення доходів місцевих мешканців зокрема та покращення якості життя на селі загалом. Про державну підтримку розвитку кооперації на селі, яка передбачає відшкодування вартості обладнання у розмірі 70%  та успішний досвід функціонування кооперативів у Львівській та Чернівецькій областях розповіла присутнім Олена Гуменюк, зазначивши, що наполеглива праця, затрати часу, сили та ресурсів, ініціативність та бажання населення сьогодні – успіх цієї справи завтра, при умові плідної тристоронньої  співпраці місцевої громади, влади та громадськості. Кооперація – шлях до порятунку села - зазначив Олександр Дудар та додав, що Ходак І.Є. готовий надати фінансову підтримку для створення вищезгаданого кооперативу. Будучи у складі делегації із Любарщини, яка відвідала Львівщину, маючи на меті переймання досвіду, переконалася, що комфортні умови життя на селі можливі і прикладом для наслідування є досвід львів’янОлена Мосюра. Так, під час зустрічі обговорено ряд організаційних питань щодо створення та функціонування кооперативів, розглянуто їх види та доцільність створення.