Семінар навчання

Дата: 10.07.2018 14:22

09 липня 2018 року на базі Любарської селищної ради  Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних  громад України був проведений семінар навчання  на тему:

«Екологічна спільнота  -  Підсилення спроможності  громад  у  реалізації  повноважень  захисту довкілля». Семінар відкривали:  Наталія  Ключник  -  Всеукраїнська  асоціація органів  місцевого самоврядування, Лідія Євтушенко -  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального  господарства України,

Юлія Яненко – Центр еколого – експертної  аналітики  Міністерства екології  і природних  ресурсів  України,  Анастасія Чорногорська - Фонд міжнародної солідарності.

Участь в семінарі взяли  секретар селищної ради, заступники та в.о. старости Любарської селищної ради а також  запрошені гості з інших територіальних громад Житомирської області.

В ході зустрічі було приділено увагу дискусійній  панелі  «Пріоритети та вимоги підготовки проектів місцевого розвитку». Також відбулися тематичні семінари: «Підготовка  проектів  з місцевого розвитку та «Реалізація повноважень органів місцевого самоврядування  в сфері охорони навколишнього середовища» .