У Любарі розпочато урочистості з нагоди святкування 22 річниці Конституції України

Дата: 27.06.2018 14:56

27.06.2018р. о 10 год керівництво району та  селища спільно з працівниками держадміністрації, районної ради, селищної ради та усіма бажаючими здійснили покладання квітів до пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення.

Селищний голова Володимир Миколайович Герасимчук  наголосив, що Конституція увійшла в наше суспільне життя,  як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Саме на її основних засади ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
 Володимир Миколайович  побажав усім миру і взаєморозуміння, які сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї зокрема та державі вцілому.

На урочистості до  Любарщини завітав народний депутат України Кривенко Віктор Миколайович, який, також у свою чергу, привітав жителів з Днем Конституції.