21 червня 2018р. в с. Демківці та Житинці Любарської селищної ради відбулися збори громадян

Дата: 22.06.2018 14:22

21 червня  2018р.  в  с. Демківці та Житинці Любарської селищної ради відбулися збори громадян.

На зустріч жителями прибув голова селищної ради Володимир Герасимчук. Збори розпочались з виступу в.о. старости  Франкова  Анатолія Євгеновича    який  поділився планами на 2018 рік .  На  зібрані піднімав питання щодо відумерлої спадщини, ремонту покрівлі сільського будинку культури  с.Житинці.  Громада ставила перед Володимиром Миколайовичем питання, які турбують жителів селища Житинці та Демківці.Це питання цін на молоко, земельні питання  та ремонт  доріг в населених  пунктах.