Майже 8 мільнонів гривень вдалося залучити…….

Дата: 11.06.2018 16:45

8 червня Комісія при Мінрегіоні погодила 6 інфраструктурних проектів Любарської

селищної ради об’єднаної територіальної громади.Таким чином відділу економічного розвитку та інвестицій вдалося підготувати всі необхідні документи та залучити кошти на загальну суму 7762,500 тис. грн. Кошти субвенції будуть використані на об’єкти які були затверджені сесією селищної ради, а саме: Капітальний ремонт вул. Корольова в с. Громада – 1499,564 грн., Капітальний ремонт вул. Центральна в с. Глезно – 1498,072 грн., Капітальний ремонт вул. Центральна та вул. Случ в с. Гринівці – 1489,177 грн., Нове будівництво господарсько-питного водогону від існуючої сверловини в с. Кириївка – 964,426 грн., ТермосанаціяЛюбарського дошкільного навчального закладу. Капітальний ремонт : заміна вікон, перекриття даху – 1164,413; Придбання штучного покриття на футбольний майданчик та тренажерів для Дитячо-юнацької спортивної школи Любарського району – 1146,848 грн.