Робоча нарада голови селищної ради з виконуючими обов’язки старости старостинських округів Любарської селищної ради.

Дата: 08.06.2018 14:04

08 червня 2018 року в залізасідань районної ради відбулась робоча нарада голови селищної ради з виконуючими обов’язки старости  старостинських округів Любарської селищної ради.

На повістку денну було винесено ряд питань. Зокрема, проблеми розвитку та благоустрою населених пунктів Любарського району, призов військовозобов’язаних  на строкову та контрактну службу та оподаткування сплати податків та наповнення бюджету Любарської селищної ради.На зустріч з в.о.старост був запрошений Лаврук Олександр Іванович –перший заступник голови Любарської РДА, який зосередив увагу саме на питаннях благоустрою.Робоча нарада виявиласьпродуктивною та плідною. Оскільки кожен в.о старости мав змогу, у формі діалогу, висловити проблемні питання своїх населених пунктів та знайти шляхи їх вирішення.