06 червня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася зустріч

Дата: 08.06.2018 13:10

06 червня 2018 року в залі  засідань районної ради відбулася зустріч селищного голови Володимира Миколайовича з начальником Головного управління Державної казначейської служби  України у Житомирській області Петром Чорним.

На зустріч були запрошені заступники голови селищної ради, начальники відділів та управлінь Любарської селищної ради, начальники комунальних установ та закладів.

Петро Іванович наголосив про велику відповідальність у прийнятті рішень щодо фінансової діяльності в умовах децентралізації.  В ході робочої зустрічі особливу увагу приділили   дотриманню бюджетного законодавства.

Також, закликав розпорядників коштів розібратися з кожним податком та промоніторити кожну земельну ділянку, оскільки наш регіон є сільськогосподарським, а рішенями сесіїпрофесійно розподіляти селищний бюджет на розвиток громади.